Obiecywaliśmy zmianę lokalizacji i tak się stało! Od maja urzędujemy w samym sercu Wrocławia, na Wyspie Piasek. Zobaczcie, jak teraz pracujemy!

Nasze nowe biuro to przeszklony parter Rezydencji Piasek, o powierzchni równej 500m2. W środku czujemy się prawie jakbyśmy pracowali na zielonej trawce, mocząc nogi w rzece. Jednocześnie, wciąż jesteśmy w samym centrum miasta – takie połączenie daje bardzo pozytywną energię! Tuż pod naszym długim tarasem płynie Odra, a za nią zieleni się Wyspa Słodowa, znana wszystkim wrocławianom.

PIXERS biuro siedziba

Tędy zapraszamy do wejścia.

PIXERS biuro siedziba

A z tej strony wychodzimy na taras

Całość biura utrzymana jest w konwencji industrialnej, a surową estetykę przełamują nasze charakterystyczne elementy – designerskie żarówki na kolorowych kablach od CablePower, różowe drzewo czy kolorowe naklejki na szklanych drzwiach. Klimat ocieplają dodatkowo kolekcje czarno-białych obrazów aktorów i równie estetyczna bogata galeria załogi PIXERS.

PIXERS biuro siedziba

Pracujemy na kolorowo!

Znaczną część biura zajmuje strefa relaksu, do której zalicza się długi stół, idealny nie tylko na lunch w większym towarzystwie, ale też na imprezy firmowe na większą skalę. W tej części znajduje się również stół ping-pongowy, telewizor, Xbox, gry planszowe i inne źródła rozrywki po pracy lub w przerwie.

PIXERS biuro siedziba

Trochę ruchu na pewno się przyda!

PIXERS biuro siedziba pasja

PIXERS to idealne miejsce dla ludzi z pasją:)

Jednak jednym z ulubionych miejsc współpracowników PIXERS jest ogromny taras nad rzeką, rozciągający się wzdłuż całego biura. Tam śniadanie czy lunch zyskuje inny smak, a praca na wielkich, miękkich poduchach upływa szybciej i przyjemniej.

PIXERS biuro siedziba

Na świeżym powietrzu mózg lepiej pracuje!

PIXERS biuro siedziba

Rzeka. Taras. Koncentracja.

Wychodzimy z założenia, że kreatywna aranżacja biura to nie tylko wizytówka firmy, ale przede wszystkim sposób na stworzenie przyjemnej przestrzeni do codziennej pracy. Wnętrze, która pobudza wyobraźnię jest dla nas jednym z kluczowych elementów atmosfery w biurze. Przecież chcemy mnożyć dla Was nasze najlepsze pomysły! Postaraliśmy się więc, żeby biuro odpowiadało naszym potrzebom. W środku królują otwarte przestrzenie, a nasze biurka łączą się w różnej wielkości wyspy. Nie brakuje też salek konferencyjnych, a każda z nich ma odmienną stylistykę. Największa – minimalistyczna i przeszklona oraz dwie mniejsze – jedna w odcieniach intensywnie PIXERSowego różu, druga w spokojniejszych klimatach eko. Można przebierać do woli, w zależności od charakteru spotkania.

PIXERS biuro siedziba

Otacza nas zieleń i woda.

Przyznajcie, że 500m2 to niemało. Sprawdzaliśmy już i przestrzeni nie brakuje nawet na jazdę rowerem! A fanów dwóch kółek mamy sporo, o czym świadczy kolorowa wystawa rowerów na naszym tarasie i wzdłuż rzeki. Na szczęście w biurze znalazło się także miejsce na prysznic:) Zieloną okolicę można więc wykorzystać w przerwie na aktywne ładowanie baterii. Jogging, rower, piłka – wzrost kreatywności i efektywności gwarantowany!

PIXERS biuro siedziba

Z perspektywy rowerzystów biuro też wygląda dobrze:)

Jak Wam się podoba nasze nowe miejsce? A może macie pomysł, co jeszcze by nam się przydało?