Dzień Dziecka to dobry moment na przypomnienie sobie, jak ważna jest umiejętność godzenia życia prywatnego i zawodowego. Wypracowanie optymalnego połączenia – tzw. work-life balance – może mieć zbawienne skutki zarówno dla życia prywatnego, jak i zawodowego. Łatwiej je osiągnąć, jeśli firma jest przyjazna rodzinom – Dzień Dziecka to doskonała okazja, żeby to udowodnić.

Dzień Dziecka to niezaprzeczalnie jedno z przyjemniejszych świąt w roku. Dzieci zyskują wtedy swoje wszystkie przywileje, a dorośli chętnie wracają wspomnieniami do błogich dziecięcych lat. Postanowiliśmy w PIXERS przeżyć ten dzień tak kolorowo, jak tylko się da. Zobaczcie, jakie atrakcje czekały na nasze małe i duże dzieci!

 

Szaleństwo kolorów i smaków

Bez względu na to, czy świeci słońce, czy pada deszcz, Dzień Dziecka musi być kolorowy! Ta zasada przyświecała przygotowaniom do wizyty naszych małych gości. Na początek czekał na nich stół pełen smakołyków – tych zdrowych i soczystych oraz tych, bez których Dzień Dziecka nie byłby wyjątkowy – a także torby prezentów. Barwne kubeczki z rurkami, talerzyki i serwetki dopełniły kompozycji wokół kolorowo ubranych maluchów.

Dzień Dziecka PIXERS

Z łuku do bańki mydlanej

Nasi młodzi goście mogli się też sprawdzić w strzelaniu z łuku. Instrukcji udzielał prawdziwy znawca w odpowiednio stylizowanym stroju. Do tarczy celowali także rodzicie – zgadnijcie, komu szło lepiej?

Dzień Dziecka PIXERS

Od świstu strzał aż pękały wielkie bańki mydlane, które masowo produkowała konkurencyjna grupa zaangażowanych mini PIXERSowiczów. Bańki to zawsze efektowna atrakcja, szczególnie dla najmłodszych dzieciaków.

Dzień Dziecka PIXERS

Bajkowe twarze

Na widok każdej z atrakcji na dziecięcych twarzach malował się uśmiech. Jednak jeszcze oprócz uśmiechu można było namalować sobie na niej dowolną postać. Koty, tygrysy, motyle, a nawet Spiderman w dziewczęcej wersji, zagościły na twarzach dzieci w postaci kolorowych malowideł. Każde dziecko (a także rodzice) mogło na chwilę przywdziać skórę ulubionego bohatera lub postaci z bajki.

Dzień Dziecka PIXERS

Atrakcji na polu sportowym i artystycznym nie brakowało, ale w firmie takiej jak PIXERS, która mocno stawia na technologię, nie obyłoby się bez oferty zajęć dla najmłodszych umysłów ścisłych! Każdy chętny mógł więc wziąć udział w warsztatach z robotyki, przygotowanych na bazie Lego Mindstorms. Konstrukcje z klocków ożyły – możliwe, że powstały tu pierwsze prototypy przyszłych odkryć technologicznych.

Dzień Dziecka PIXERS

Rowerowa lecznica

Dzieci na pewno nie mogły narzekać na nudę – każda pociecha znalazła dla siebie jakieś atrakcje. Jednak PIXERS również nie zapomniało o prezentach dla nas – dużych dzieci. Po pierwsze każdy otrzymał jajko niespodziankę, czyli klasykę gatunku:) Drugi prezent miał wymiar bardziej praktyczny – pod naszym biurem na cały dzień rozstawił się serwis rowerowy Zadbany Rower. Każdy mógł więc przyjechać do pracy swoim jednośladem i oddać go w ręce profesjonalistów. na koniec dnia wracaliśmy  do domu z wyczyszczonymi łańcuchami, wyregulowanymi przerzutkami, uzupełnionymi śrubkami i to o 10% szybciej;)

Dzień Dziecka PIXERS

Pstryk! Zdjęcie na pamiątkę

Tyle wrażeń i tyle emocji! Działo się i szkoda by było, gdyby nie pozostała z tego żadna pamiątka oprócz barwnych wspomnień. Ale nic straconego, bo na miejscu była też fotobudka, w której każdy mógł zrobić sobie szalone zdjęcia w peruce czy wielkich okularach. Uwierzcie, nie tylko dzieci miały radochę, strojąc się i wygłupiając przed obiektywem. Sami zobaczcie!

Dzień Dziecka PIXERS

Przyznajcie, że było kolorowo! My cieszyliśmy się jak dzieci, a dzieci… Dzieci zapragnęły pracować w PIXERS! Jedną udaną akcję rekrutacyjną mamy już więc za sobą;)