Ferie zimowe to czas, na który dzieci czekają z niecierpliwością. Jednak rodzice nie zawsze – przecież to nie musi być Wasz wymarzony czas na urlop, a dzieciom i tak warto zorganizować ten czas w ciekawy sposób. W Pixers wykorzystaliśmy ten moment na zaproszenie dzieciaków do biura. Zobaczcie, jak kolorowo się u nas zrobiło!

W Pixers nigdy nie wieje nudą, co więcej, staramy się, żeby dziecięcy duch nigdy w nas nie zginął. Wiecie, dlaczego? Już Wam mówię;) Dzieci posiadają wiele z tych cech, których my – dorośli musimy się na nowo uczyć lub przypominać. A co najważniejsze, bezwstydnie je manifestują i nie boją się reakcji innych. Zobaczcie, zdjęcia mówią same za siebie!

1. Dzieci dążą do celu i dobrze wiedzą, że chcą wygrać. A przecież silna wola i świadomość własnej wartości to pierwsze składniki sukcesu!

ferie w Pixers dzieci

Determinacja godna podziwu!

2. Praca zespołowa to nie zawsze bułka z masłem, ale jeśli chcemy tworzyć wielkie rzeczy, bez niej ani rusz! Dzieci angażują się niezmiernie chętnie, a efekty są znacznie lepsze, jeśli w drużynie znajduje się lider, który pokieruje hojnymi zasobami kreatywności.

ferie w Pixers dzieci

Ręka w rękę!

3. Dzieci, znacznie mniej niż dorośli, boją się ryzyka. Są odważne i testują różne rozwiązania. W ten sposób, czasem zupełnie przypadkiem, można odkryć coś zupełnie przełomowego! Kto wie, ilu przyszłych odkrywców odwiedziło nasze biuro w te ferie.

ferie w Pixers dzieci

Pokonaj strach, testuj i ryzykuj!

4. Nie znam znaczy boję się? Lepiej: nie znam, więc poznam, dzięki temu nauczę się czegoś nowego! Nasze dzieci wiedzą to dobrze! Gekon Bekon szybko nawiązał z nimi bliską relację, a my obserwowaliśmy, jak łatwo przychodzi im oswoić nieznane:)

ferie w Pixers dzieci

Oswoić nieznane znaczy zyskać nową wiedzę.

5. Work-life balance jest ważny! Kiedy jest czas na pracę, daj z siebie wszystko, ale przecież jeść też trzeba;) Dzieci tylko potwierdziły to, co także przetestowaliśmy na sobie – czasem lepiej przez 10 minut odpocząć na kanapie i z nową energią wrócić do pozostawionego zadania niż męczyć się z nim cały dzień – i to z marnym efektem! Niektórzy wolą sportową przerwę – wywołane nią endorfiny pobudzają na nowo zapał do działania.

ferie w Pixers dzieci

Chwila relaksu czyni cuda;)

A jak Was inspirują dzieci? Podrzućcie nam swoje przykłady!