TOP

10 Pomysłów na Akcesoria z Tuby

10 Pomysłów na Akcesoria z Tuby

Wszystkie produkty Pixers poza wydrukami na płótnie i oprawionymi plakatami, sa wysyłane do was w charakterystycznej różowej tubie – wykonanej z solidnego kawałka kartonu, wytrzymałego na wszelkie niedogodności transportu. Różowa tuba ma za zadnie chronić zamówiony produkt przed uszkodzeniami. Zastanawialiście się jednak kiedykolwiek, co z nią zrobić już po zawieszeniu fototapety czy naklejeniu naklejki? Zapewniam was, że taka kartonowa tuba jest nadzwyczaj użyteczna! Wystarczy wysilić wyobraźnię, znaleźć chwilę czasu oraz garść potrzebnych narzędzi i materiałów, aby stworzyć z tuby niepowtarzalne obiekty.

Przygotowałam dla was dziesięć najciekawszych pomysłów na tubę. Możecie ją kroić, ciąć, oklejać i obdzierać ze skóry – efekt końcowy zależy jedynie od waszej kreatywności!

Krzesło z Tuby - PIXERS blog

Z tuby wykonacie proste krzesła – wystarczy stelarz z deseczek lub ze sklejki. Tutaj krzesła (1) Tube+9 Lounge Chair, (2) Z plastikowym stelażem, (3) Krzesła projektu Manfreda Kielnhofera.

Piórniki z Tuby - PIXERS blog

Tuba jest idealnym materiałem na piórnik lub na przybornik biurowy. Oklejając tubę kolorowymi materiałami i wszywając zamek błyskawiczny, uzyskacie poręczny piórnik – jak go zrobić znajdziecie na blogu DAILY FIX (1). Przybornik biurowy – blog Mod Podge Rocks! (2). Ostatnia propozycja to mini półka (3) Style Motivation

Źródła: (1) DAILY FIX, (2) Mod Podge Rocks!, (3) Style Motivation.

Półki z Tuby - PIXERS blog

Podstawka lub półka na wino albo wieszak na buty – mega użyteczne! (1) Podstawka z tuby oklejonej filcem | Design*Sponge, (2) Wieszak na Buty | Cookie Loves Milk Blog, (3) Półka na butelki | Furnish Burnish

Źródła: (1) Design*Sponge, (2) Cookie Loves Milk, (3) Furnish Burnish.

Lampy z Tuby - PIXERS blog

Z tuby wykonacie też lampę – wystarczy umieścić wewnątrz kabel z żarówką na końcu (1) lub wykonać w tubie otwory, a w jej wnętrzu zamontować świetlówkę (2).

Źródła: (1) Annaleenas Hem, (2) Pinterest.

Lampy z Tuby - PIXERs

Lampy z tuby – proj. Andrés Aguirre

Ściany z Tuby - PIXERS blog

Ściany z Tuby – PIXERS blog Ściany z tuby? Taka alternatywa to nie tylko nasz pomysł. Zastosowały ją takie marki, jak m.in. Karis, John Lewis, czy Kazuin Ltd. (Hiroshima).

John Lewis Pavillion by Grimshaw

Pawilon John Lewis w Londynie – proj. Grimshaw (DeZeen)

Ramki z Tuby - PIXERS blog

Jak w prosty sposób wykonać ramki z tuby? Radzi Photojojo!

Doniczka z tuby - PIXERS

Doniczka z tuby? Tak! Wg projektu Wesa Thomasa

Potworki z Tuby -PIXERS

Tym razem coś dla dzieci – śmieszne opakowanie na cukierki i zabawne potworki! Łatwe do wykonania i przydatne w urządzaniu domowego teatrzyku!

Źródło: Nietoperzowe pudełko na Halloween – MerMag Blog.

Na blogu MINIECO.co.uk znajdziecie prosty sposób na wykonanie zabawki dla dziecki – dzwoneczkowej tuby!

Wieszak na biżuterię - PIXERS

Tuba może też zostać użyta do wykonania prostego wieszaka na bransoletki | The Lettered Cottage

Świeczniki z Tuby - PIXERS blog

Oklejając tubę sznurkiem i tnąc ją namałe kawałki, uzyskacie rustykalne świeczniki. Nowoczesna wersja to betonowe świeczniki, do których stworzenia użyjecie tuby jako formy odlewniczej: (1) Minted Strawberry, (2) Betonowe świeczniki | Naver Blog

Źródła: (1) Minted Strawberry, (2) Naver Blog.