TOP

5 sposobów na filmowe wnętrze

5 sposobów na filmowe wnętrze

Chciałbyś czasem przenieść się do świata rodem z Twojego ulubionego filmu? Marzysz o niecodziennym wnętrzu, które będzie odzwierciedlało Twoją pasję i obok którego nikt nie przejdzie obojętnie? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie! Inspirując się kultowymi filmami przygotowaliśmy aranżacje, które z pewnością pokochasz.

Gra o tron

Premiera siódmego sezonu „Gry o Tron” była na pewno jedną z najbardziej wyczekiwanych nowości serialowych w tym roku. W wybranych przez nas aranżacjach dominują chłodne barwy – biel, szarości, brązy i czernie. Dzięki temu pomieszczenia doskonale oddają motto „Gry o Tron” znane każdemu wielbicielowi popularnego serialu opartego na powieści George’a R. R. Martina, które brzmi „Winter is coming”. Fototapeta z trójokim krukiem będzie idealnym dopełnieniem całego wystroju. 

Źródło: https://pixers.pl/fototapety-zmywalne/game-of-thrones-PI1002100025

Źródło: https://pixers.pl/fototapety-zmywalne/game-of-thrones-PI1002100025

Źródło: https://www.westwing.pl/aranzacje-wnetrz/

Źródło: https://www.westwing.pl/aranzacje-wnetrz/

 

Gwiezdne Wojny

„Gwiezdne wojny” mają mnóstwo fanów na całym świecie – jeżeli jesteś jednym z nich, dobrze trafiłeś! Wnętrza inspirowane kultową serią filmów można urządzić na tysiące sposobów i za każdym razem osiągnąć niesamowity efekt. W takim miejscu poczujesz się tak, jakbyś sam znajdował się w przestrzeni kosmicznej! Pomieszczenie rodem ze statku kosmicznego zachwycą nie tylko dorosłych fanów, ale też najmłodszych wielbicieli gwiezdnych potyczek.

Źródło:

Źródło: https://pixers.pl/fototapety/kosmicznym-z-planety-ziemia-PI58371155

Źródło: https://uwalls.pl/

Źródło: https://uwalls.pl/

Harry Potter

W Twoim domu mieszka mały czarodziej? A może sam nim jesteś? Ożyw swoje wnętrze dodając do niego odrobiny magii i wzbogać je o akcent inspirowany światem Harry’ego Pottera. Połączenie brązu i bieli sprawi, że wnętrze będzie bardziej przytulne, a złudzenie optyczne powiększy jego rozmiary w sposób iście magiczny. W drugiej, proponowanej przez nas inspiracji zdominowały chłodne barwy, a wzór fototapety nie pozostawia wątpliwości co do tego, że pokój nie jest zamieszkany przez żadnego mugola 🙂

Źródło:

Źródło: https://pixers.pl/obrazy-na-plotnie/pociag-jakobickie-nad-wiadukt-glenfinnan-PI158642596?o%5Bdimension%5D%5Bwidth%5D=60&o%5Bdimension%5D%5Bheight%5D=40

Źródło: http://7decorideas.com

Źródło: http://7decorideas.com

Władca Pierścieni

Miłośnicy popularnej trylogii pokochają aranżacje tego typu. Plakat z mapą Śródziemia to rzecz, którą każdy fan „Władcy Pierścieni” chciałby w swoim pokoju! Ciepłe barwy sprawią, że poczujesz się przytulnie i komfortowo.

Źródło: https://pixers.pl/wszystkie-kategorie?q=PI6992&

Źródło: https://pixers.pl/wszystkie-kategorie?q=PI6992&order=recommended

Piraci z Karaibów

Zważając na to, w jakim miejscu dzieje się akcja „Piratów z Karaibów”, można śmiało powiedzieć, że aranżacje inspirowane tą serią filmów są najbardziej uniwersalne. Kto nie lubi otoczenia morza, piasku i palm? Nie będziesz miał ochoty wychodzić z tak egzotycznego pokoju! Proponujemy też chłodniejsze wnętrze, z głównym bohaterem na czele – aby jeszcze bardziej podkreślić inspirację filmem…lub sympatię do Johnny’ego Deppa 😉

Źródło:

Źródło: https://pixers.pl/fototapety/karaiby-PI29468684

Dom, to miejsce, w którym powinnno czuć się dobrze i do którego zawsze chcesz wracać po trudnym dniu. Jego wystrój może odzwierciedlać Twoją osobowość i pasje. Dlaczego twoje wnętrze ma być zwyczajne, skoro może być niepowtarzalne i wzbudzać zachwyt? Stwórz własną, osobistą przestrzeń i czuj się w swoich czterech ścianach lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej!