TOP

Czarujące fototapety inspirowane lasem

Czarujące fototapety inspirowane lasem

Las. Każdy z nas na dźwięk tego słowa wyobrazi sobie inny obraz. Jedni pomyślą o amazońskiej dżungli, inni przywołają wspomnienie pachnącego lasu znanego z niedzielnych spacerów. Komuś innemu przyjdą z kolei do głowy drzewa przyprószone śniegiem.

Las inspiruje także dekoratorów wnętrz, którzy sięgają po ten motyw coraz chętniej i częściej. Nic w tym dziwnego. To temat, który sprawdzi się świetnie w salonach i sypialniach, gdyż relaksuje i odpręża, a przy tym pozostaje w zgodzie w najgorętszymi trendami – dekorowaniem mieszkań kolorami ziemi i sięganiem po wzory inspirowane naturą.

Motyw lasu zawitał także do Pixers i opanował nasze fototapety. Przygotowaliśmy dla Was 6 aranżacji inspirowanych lasem właśnie, aby pokazać Wam jego różne oblicza i być może zainspirować do odmiany Waszych mieszkań. To temat, który ma w sobie ogromny potencjał i który zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, wybierając wymarzoną fototapetę.

Zimowy las

Doskonała propozycja dla wielbicieli bieli. Latem ochłodzi wnętrze, zimą będzie idealnie uzupełniać krajobraz za oknem.

Las deszczowy

Fototapeta, która przyklejona na wszystkich czterech ścianach, będzie dosłownie zapierać dech w piersiach.

Pastelowy las

Idealna propozycja dla dziecięcego pokoju. Pastelowe drzewa będą z pewnością pobudzać wyobraźnie i inspirować wiele zabaw.

Zaczarowany las

Poniższa fototapeta wprowadzi do Waszego mieszkania magiczny nastrój. To zdecydowanie jeden z najbardziej inspirujących i intrygujących leśnych motywów w naszej ofercie.

Las rysunkowy

Urocza fototapeta z powtarzającym się wzorem drzew, która będzie niebanalną ozdobą mieszkania, w którym rządzi ekologia i porządek.

Zamglony las

Idealnie współgrające ze sobą odcienie zieleni będą wspaniałym tłem dla mebli i dekoracji wykonanych z naturalnych materiałów.

Zamglony las - fototapeta

Która z naszych propozycji przypadła Wam do gustu najbardziej?