TOP

Najciekawsze dekoracje w kształcie sowy

Najciekawsze dekoracje w kształcie sowy

Nie wiadomo od czego się to wszystko zaczęło, ani dlaczego miliony osób zwariowały na ich punkcie. Jedno jest jednak pewne – sowy podbiły wnętrza naszych domów! Zaczęło się całkiem niewinnie, od książek i filmów o Harrym Potterze. Potem sympatyczny ptak pojawił się na niezliczonych wisiorkach i koszulkach. Nie trzeba było długo czekać na kolejny krok – sowy uwiły sobie całkiem wygodne gniazdka w naszych sypialniach i salonach, i nic nie wskazuje na to, aby miały je wkrótce opuścić. Zresztą dlaczego miałyby to zrobić? Kto mógłby się oprzeć ich uroczej fizjonomii?

Wybraliśmy dla Was kilka inspirujących dekoracji, które pomogą Wam wprowadzić sowy także do Waszych domów. Umiejętnie dobrane, dodadzą charakteru każdemu wnętrzu.

1. Lampa

Sowa w roli stojaka na lampę? Dlaczego nie! Delikatne oświetlenie sprawi, że będzie wyglądała magicznie!

Źródło: west elm

2. Serwis do herbaty

Dzięki temu zestawowi, każda herbata będzie smakować wybornie. Bo przecież pijemy także oczami.

owl tea service

Źródło: Wanelo

3. Wieszak

Kolejny przykład na niezwykle udane połączenie pięknego z pożytecznym. Druciana sowa nie tylko ozdobi toaletkę, ale sprawdzi się świetnie w roli wieszaka na biżuterię lub niebanalnego uchwytu na zdjęcia i notatki.

owl hanger

Źródło: PB teen

4. Poduszki

Kolorowe poduszki z sowami będą ciekawą ozdobą pokoju dziecka lub nastolatka. Aż chce się do nich przytulić!

cute owl pillow

Źródło: Pantoffi

owl pillow

Źródło: Etsy

5. Stojak na parasole lub ołówki

Niebanalny stojak na parasole w kształcie sowy na pewno zyska uznanie w oczach gości. Z kolei stojak na pędzle lub ołówki będzie doskonałym uzupełnieniem pokoju utrzymanego w romantycznym stylu.

owl umbrellas holder

Źródło: decor8

owl pencils holder

Źródło: Bodie and Fou

6. Zegary

Pod czujnym sowim okiem będziecie chodzić jak w zegarku. Idealny prezent dla spóźnialskich.

 

owl clock

Źródło: Cool Stuff Art Gallery

cute owl clock

Źródło: furnish.co.uk

7. Naklejki

Kolorowe naklejki z sowami wydają się być wręcz stworzone dla dziecięcych pokojów. W Pixers znajdziecie zarówno pojedyncze naklejki jak i gotowe zestawy, które pomogą stworzyć Wam kompozycje Waszych marzeń! Naklejki można przyklejać na ściany, meble, laptopy, a nawet okna! Przyjrzyjcie się naszym propozycjom.