TOP

Pokój nastolatka na kilka sposobów

Pokój nastolatka na kilka sposobów

 

Jako dzieciak zawsze chciałem mieć pokój urządzony tak jak pokoje rówieśników z amerykańskich filmów. Efektowny wzór na ścianie, fajne dodatki, lampa magmowa, tekturowa podobizna Michaela Jordana w skali 1:1. Niestety dla mnie jest już za późno. Ale z pewnością wielu nastolatków wciąż marzy i zastanawia się jak oryginalnie zaaranżować swoje cztery ściany. Pixers podpowiada 🙂

Świetnym pomysłem wydają się dzieła Banksy’ego, artysty, którego film „Wyjście przez sklep z pamiątkami” to wśród nastolatków pozycja już kultowa. Fototapeta ze słynną pokojówką uzupełnioną o wizerunek Marylin Monroe, białe meble oraz czarno-czerwone dodatki dają bardzo klasyczne, a zarazem niepowtarzalne efekty. Jest elegancko, stylowo i młodzieżowo. A poza tym to przecież Banksy.

Niejako w kontrze do powyższego pomysłu stoi propozycja ogromnego zdjęcia rowerzysty. Szczególnie dla nastolatków z tzw. zajawką. Nie tylko tą związaną z kulturą bmxRower to symbol. Reprezentuje aktywność, młodość, ekspresję, wspólne zainteresowania i życie w grupie. A poza tym jest bardzo na czasie. W tym miejscu pasują właściwie wszystkie motywy związane z pasją: sportemtańcemmuzyką.

Inne opcje to chociażby potężne czarno-białe graffiti wypełnione punkowymi hasłami, popularna wśród rasta flaga Jamajki albo intensywne, kolorowe tagi. Tylko spokojnie proszę, wszystko to fototapety, które niczego nie naruszą, za to nadadzą pokojowi niepowtarzalny charakter. Lokator będzie zachwycony. Niezależnie od tego, czy jest nim przebojowa dziewczyna, czy charyzmatyczny chłopak.