TOP

Tapeta – Nowy Wymiar Pixersowania

Tapeta – Nowy Wymiar Pixersowania

W sklepie Pixers mamy dla was nowy produkt – tradycyjną tapetę zwijaną na rolce, mierzoną na metry – w nowoczesnym wydaniu. Dla tych z was, którzy nie są zadomowieni w Pixers, wyjaśniam już różnicę pomiędzy fototapetą a tapetą. Fototapeta to produkt, składający się z dwóch lub trzech, maksymalnie czterech brytów, zazwyczaj jest to tapeta ze zdjęciem, np. architektury Londynu czy widoku na Wodospad Niagara; tapeta na rolce to zaś tapeta z powtarzającym się geometrycznym, kwiatowym lub rysunkowym wzorem, drukowana na wąskich brytach o szerokości 60 cm. Jeśli zatem nie jesteście zwolennikami widoków na ścianie, polecamy wam szeroki wybór pięćdziesięciu wzorów we wzory w różnorodnym stylu – od shabby chic, poprzez minimalizm, do stylu skandynawskiego.

Tapety sprzedawane w rolkach (wymiary 60 x 270 cm) są przeznaczone dla miłośników patternów, czyli powtarzających się wzorów. Od teraz w Pixers możecie zamówić wybrany wzór z ornamentami, wzorami kwiatowymi lub w misie do pokoju dziecka.

W Stylu Wiktoriańskim

…czyli dużo kwiatów i ornamentów w mocnych kolorach.

Kwiaty Boho Chic

Duże kwiatowe wzory, które można łączyć z nowymi minimalistycznymi meblami, retro dodatkami i wzorzystymi tkaninami.

Czarno-Biały Minimalizm

Prostota, która sprawdzi się zawsze i wszędzie.

Skandynawskie Klimaty

Wzory pasujące do drewna, bieli, naturalnych tkanin i prostych form.

Artystycznie

Szalone wzory i barwy do mieszkania pełnego niespodzianek!

 

Młodzieżowo

Uniwersalne wzory do pokoju nastolatka, które nie znudzą mu się zbyt szybko.

Bajkowo dla Dziecka

Piękne tapety w misie, sowy i lisy. Idealne również do pokoju niemowlęcia!

Jednolite wzór z zabawnymi dziewczęcych kotów z kapelusz, korona, łuk dla dzieci wakacje na białym tle. Cute cartoon kotek ilustracji wektorowych tle.