TOP

Top 10 Produktów na Ścianę Ucznia

Top 10 Produktów na Ścianę Ucznia

Tworząc naszą ofertę nie zapominamy o najmłodszych i tych trochę starszych. Rozpoczął się rok szkolny i chcielibyśmy zachęcić zarówno prymusów, jak i bardziej opornych wobec szkoły uczniów do czerpania radości z przygotowywania swojego stanowiska do nauki. I tutaj nasza uwaga do rodziców: przygotowania do nowego roku szkolnego mogą być całkiem fajne, jeśli oprócz dokonywania typowo szkolnych zakupów, postanowicie zrobić waszym dzieciom niespodziankę w postaci motywacyjnego plakatu, kolorowych naklejek lub obrazu, przywodzącego im na myśl ich pasje i miło spędzone wakacyjne chwile.

Back to School PIXERS

Naklejki, plakaty i fototapety – te produkty zamienią pokój dziecka i nastolatka w prawdziwą twierdzę do nauki i zabawy!

Pokój młodego ucznia jest jego twierdzą nauki i zabawy, dlatego powinien być wielofunkcyjny – zorganizowany, ale odzwierciedlający osobowość jego mieszkańca. Dlatego nasze produkty są skierowane zarówno do dzieci dopiero zaczynających edukację, jak i tych zaprawionych w szkolnych bojach.

Naklejki Literki

PIXERS Naklejki Literki Zwierzaki

Naklejki wydrukowane na Pixersticku pozwolą na wielokrotne naklejanie i przeklejanie!

Naklejki Alfabet PIXERS

Nauka alfabetu to pierwsze wyzwanie – dziecko będzie czerpać radość z naklejania na ścianę kolorowych literek i literek-zwierzaków.

Naklejki Przypominacze

PIXERS-naklejki-przypominacze1

Naklejki do stosowania na drzwiach wyjściowych z pokoju – bardzo przydatne zwłaszcza dla zapominalskich! W ofercie Pixers już niebawem…

PIXERS Naklejka Przypominacz

Nastolatkom przypomnimy o potrzebnych gadżetach…

Mapy na Ścianę

Dla lubiących geografię i podróże (nie tylko palcem po mapie) – mapa w formie naklejki na ścianę będzie jak znalazł!

 

Świat Disney’a

Plakaty Motywacyjne

PIXERS_MotywacyjnyPlakat_48606079

Motywujące do pracy słowa, które również ułatwią naukę angielskiego…

PIXERS_TOP50_56694718

Minimalistyczny design sprawdzi się w pokoju nastolatka.

Obrazy à la Graffiti

Pixers_GrafittiObraz_65098223

Możliwość zamówienia obrazu złożonego z czterech części daje ciekawy efekt. Wybierz opcję OBRAZ NA PŁÓTNIE i układ „Fortyk”, aby uzyskać taki właśnie podział.

Plakat z Filmu/Serialu

PIXERS_Cinematographics_StarWars

Dla starszych uczniów – plakat ze sceną z ich ulubionego serialu lub filmu. Aby na chwilę oderwać się od książek i przenieść w świat wyobraźni… Odsyłamy do kolekcji „Cinematographics” i „Show Time!”.

Pastelowe Plakaty

PIXERS_DeerPoster_61430316

la młodych dziewcząt śledzących trendy – pastelowe jelonki z motywami geometrycznymi. Ładne i modne!

Sportowe Plakaty