TOP

Zgrany duet: Meble z IKEA i naklejki z Pixers

Zgrany duet: Meble z IKEA i naklejki z Pixers

Uwielbiamy meble z IKEA. Są funkcjonalne i niedrogie, a przy tym odnajdują się znakomicie w większości wnętrz. Z drugiej strony ich niesamowita popularność sprawia, że są dosłownie wszędzie. Opanowały nasze domy i zagościły na dobre w biurach. Są w dodatku tak charakterystyczne, że ich rozpoznanie nie sprawia żadnej trudności. Decydując się na zakup mebli z IKEA trzeba się zatem liczyć z okrzykami:

„Och, kanapa/stolik/krzesło z IKEA! Też mam.”

Jak szybko i łatwo odmienić każdy mebel?

Na szczęście istnieje pewien sposób, aby odróżnić swoje meble od milionów identycznych egzemplarzy i sprawić, aby podobnym okrzykom towarzyszył autentyczny zachwyt. W czym tkwi sekret? W spersonalizowanych naklejkach, które mogą odmienić nie do poznania nawet takie klasyki jak stolik LACK.

Dlaczego warto wybrać naklejki?

Naklejki to świetne rozwiązanie dla osób, które marzą od odmianie swoich mebli niewielkim nakładem kosztów i pracy. Stolik LACK można bowiem okleić już za 33 złote, a całość zajmuje dokładnie 33 sekundy. O wyglądzie naklejki decydujemy sami – możemy wykorzystać dowolne zdjęcie, np. z wakacji lub jeden z 20 milionów dostępnych wzorów. Poza tym taka ozdoba w szybki sposób odświeży meble które swoją młodość mają już sa sobą oraz sprytnie zasłoni wszystkie plamy czy zarysowania.

Przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji i odPixersowaliśmy sztandarowe produkty z IKEA. W nasze macki wpadł stolik LACK, regały BILLY i HEMNES, szafa HENSVIK oraz różne wersje komody MALM. Zobaczie jak już wkrótce mogą wyglądać także Wasze meble.

Black and white baby boy room with tent and carpet

White bookcases and wooden shelf in spacious white and red living room interior