Fototapeta samoprzylepna Abstrakcjonistyczna futurystyczna sieć na tło ilustraci - Technologia
*Wizualizacja sprzedawcy
od149 zł
Fototapeta samoprzylepna Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © zhu difeng

#FO186177892

Pixerstick

Chcesz posiąść moc poruszania ścian i przenoszenia gór? Pomożemy Ci przenieść góry do Twojego domu i stworzyć ścianę, która poruszy każdego, kto ją zobaczy! A to wszystko bez kłopotliwego remontu! Uruchom wyobraźnię i pozwól nam zrealizować Twój najśmielszy pomysł na dekorację wnętrza.

Odporny na rozdarcia i zagniecenia, matowy i samoprzylepny materiał Fototapety Samoprzylepnej Pixerstick pozwoli Ci łatwo odmienić każdą powierzchnię domu i zamieszkać we wnętrzu, o jakim marzysz. Możesz bez trudu nakleić ją samodzielnie, a potem wielokrotnie przenosić w inne miejsca, kiedy tylko najdzie Cię ochota - zobaczysz, jakie to proste. Zacznij od pierwszych zmian i od dziś mieszkaj tak, jak chcesz!

Sposób czyszczenia:  sucha ściereczka.

Sugerowane przeznaczenie:  płaskie powierzchnie.

Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © zhu difeng

Materiał wzorca: Fototapeta samoprzylepna

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania