Fototapeta samoprzylepna Zbliżenie powierzchnia marmurowa podłoga tekstura tło - Zasoby graficzne
*Wizualizacja sprzedawcy
od149 zł
Fototapeta samoprzylepna Zmień materiał
 • Eco-friendly
 • 365 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © kenkuza

#FO106843440

  Pixerstick

  Chcesz posiąść moc poruszania ścian i przenoszenia gór? Pomożemy Ci przenieść góry do Twojego domu i stworzyć ścianę, która poruszy każdego, kto ją zobaczy! A to wszystko bez kłopotliwego remontu! Uruchom wyobraźnię i pozwól nam zrealizować Twój najśmielszy pomysł na dekorację wnętrza.

  Odporny na rozdarcia i zagniecenia, matowy i samoprzylepny materiał Fototapety Samoprzylepnej Pixerstick pozwoli Ci łatwo odmienić każdą powierzchnię domu i zamieszkać we wnętrzu, o jakim marzysz. Możesz bez trudu nakleić ją samodzielnie, a potem wielokrotnie przenosić w inne miejsca, kiedy tylko najdzie Cię ochota - zobaczysz, jakie to proste. Zacznij od pierwszych zmian i od dziś mieszkaj tak, jak chcesz!

  Sposób czyszczenia:  sucha ściereczka.

  Sugerowane przeznaczenie:  płaskie powierzchnie.

  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © kenkuza

  Materiał wzorca: Fototapeta samoprzylepna

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania