Fototapeta zmywalna Piłka nożna bal.football .. - Sport
*Wizualizacja sprzedawcy
od109 zł
Fototapeta zmywalna Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © Vitaly Krivosheev

#FO136037708

Fototapeta Zmywalna

Jak szybko chcesz odmienić swoją przestrzeń? W jednej chwili? Właśnie tyle zajmie Ci efektowna metamorfoza wnętrza. Pozwól swojej wyobraźni zaszaleć, a zobaczysz, jak się mieszka w miejscu, które zostało stworzone z pasją!

Wybierz fototapetę, którą z łatwością zamontujesz samodzielnie i oczyścisz z zabrudzeń, które mogą pojawić się w korytarzu, kuchni czy dziecięcym pokoju. Trwały i satynowy materiał odporny na wilgoć pozwoli Ci przeobrazić nawet najbardziej wymagające wnętrze. Naturalne barwy wniosą do Twoich pomieszczeń nową moc, a podłoże z włókniny pozwoli ścianom oddychać. Dobierz idealny wzór i rozmiar fototapety i zamieszkaj tak, jak lubisz!

Sposób czyszczenia: mokra ściereczka

Sugerowane przeznaczenie: gładkie i równe ściany, zwłaszcza w pomieszczeniach z wysokim poziomem wilgotności (kuchnia, łazienka) oraz narażonych na częste dotykanie (pokój dziecięcy, przedpokój)

Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © Vitaly Krivosheev

Materiał wzorca: Fototapeta zmywalna

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania