Fototapeta zmywalna Wektor abstrakcyjna roślin podwodnych Jednolite tło wzór - Tekstury
*Wizualizacja sprzedawcy
818 zł
Wymiar (szerokość x wysokość):
300 x 250 CM
Inny rozmiar
Fototapeta zmywalna Zmień materiał
 • Eco-friendly
 • 365 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © Oksancia

#FO46980570

  Fototapeta Zmywalna

  Jak szybko chcesz odmienić swoją przestrzeń? W jednej chwili? Właśnie tyle zajmie Ci efektowna metamorfoza wnętrza. Pozwól swojej wyobraźni zaszaleć, a zobaczysz, jak się mieszka w miejscu, które zostało stworzone z pasją!

  Wybierz fototapetę, którą z łatwością zamontujesz samodzielnie i oczyścisz z zabrudzeń, które mogą pojawić się w korytarzu, kuchni czy dziecięcym pokoju. Trwały i satynowy materiał odporny na wilgoć pozwoli Ci przeobrazić nawet najbardziej wymagające wnętrze. Naturalne barwy wniosą do Twoich pomieszczeń nową moc, a podłoże z włókniny pozwoli ścianom oddychać. Dobierz idealny wzór i rozmiar fototapety i zamieszkaj tak, jak lubisz!

  Sposób czyszczenia: mokra ściereczka

  Sugerowane przeznaczenie: gładkie i równe ściany, zwłaszcza w pomieszczeniach z wysokim poziomem wilgotności (kuchnia, łazienka) oraz narażonych na częste dotykanie (pokój dziecięcy, przedpokój)

  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © Oksancia

  Materiał wzorca: Fototapeta zmywalna

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania