30% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do 28-05-2023. | Twój kod: HAMBURGERDAY

Jesteś artystą, twórcą, pasjonatem?
Poznajmy się!

    Masz głowę pełną pomysłów, a Twoim powołaniem jest wyznaczanie trendów? W Pixers cenimy kreatywne podejście do przestrzeni i zamiłowanie do pięknych przedmiotów, szczególnie tych, które są przyjazne środowisku. Z przyjemnością przyglądamy się realizacjom wykorzystującym dostępne u nas wzory i z jeszcze większą chęcią poznamy Twój pomysł na zmianę wnętrza.


    Zapraszamy do współpracy influencerów i influencerki, vlogerów i vlogerki, blogerów i blogerki, którzy tak jak my pragną, by wnętrza naszych domów i mieszkań oraz przestrzenie komercyjne zachwycały wyglądem i funkcjonalnością.


    Dzielisz z nami pasję? Daj się poznać! Skontaktuj się z nami (contact@pixers.uk) i daj znać, jak możemy rozpocząć naszą wspólną przygodę.

Nasze dotychczasowe współpraceStaramy się, aby strona Pixers była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę akceptujesz warunki znajdujące się w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.