30% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do 21-03-2023. | Twój kod: FORESTDAY30

TWOJE IDEALNE MIEJSCE NA RELAKS

PRZYTULNY KĄT, GDZIE CZAS PŁYNIE WOLNIEJ

Wnętrza, które otulą Cię niczym ciepły koc, a relaks odbije się w blasku zapalonej świeczki. Subtelne desenie, ciepłe kolory, przytulne dodatki. Zamknij oczy i poczuj, że ta chwila należy tylko do Ciebie.

Zainspiruj się

WNĘTRZE, KTÓRE INSPIRUJE DO DZIAŁANIA

Inspiracja to kapryśny gość - pojawia się i szybko znika. Potrzebuje spokojnej przystani, żeby zawitać na dłużej. Stwórz wnętrze, w którym Twoje myśli zwolnią bieg i zaowocują nowatorskimi pomysłami.

Odkryj kojącą moc zieleni

NATURE HUES - W HARMONII Z NATURĄ

Natura zachwyca strukturami, jakie “maluje” na powierzchni skał, drzew i w powietrzu. Kolekcja Nature Hues to esencja pastelowych barw turkusu, różu czy fioletu i kontemplacji mikrokosmosu niewidocznego gołym okiem. Niesamowita paleta materii i wielość niuansów spontanicznie kreowanych przez samą naturę.

SYPIALNIA, KTÓRA UKOŁYSZE DO SNU

To miejsce, gdzie zawsze budzisz się z pełną energią i zasypiasz z uśmiechem na ustach może istnieć naprawdę. Dla marzyciela, dla śpiocha, a może dla rannego ptaszka? Odmień sypialnię po swojemu, aby błogo wpadać w objęcia Morfeusza.

Sypialnie

Staramy się, aby strona Pixers była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę akceptujesz warunki znajdujące się w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.