<div style="text-shadow: 0 0 7px #000;"><span style="font-size: 50%;display:block"></span></div>

Strać głowę dla wiosny!

    Wiosną wszystko się zmienia. Świat budzi się do życia i nabiera kolorów, a my mamy więcej energii i chęci do działania. To doskonały moment na zmiany w naszych domach! Metamorfoza nie musi być spektakularna, by poczuć wiosnę pełną piersią - zacznij od drobnych dekoracji, jak plakat, obraz czy naklejka na stolik lub komodę. Kwieciste wzory, wyraziste kolory, jak modny, inspirowany słońcem musztardowy odcień żółtego i duża dawka optymistycznej zieleni, to najlepszy przepis na wiosenną oprawę wnętrza. Zobacz aktualne trendy i zainspiruj się do zmiany!


Roślinne wzory<div style="text-shadow: 0 0 7px #000;"><span style="font-size: 50%;display:block"></span></div>

W kolorze biżuterii

    Po odważnych kolorach roku Pantone - Ultra Violet i Living Coral, czas na więcej śmiałych, wibrujących kolorów w naszym codziennym otoczeniu! Mocne, biżuteryjne barwy inspirowane kamieniami szlachetnymi hipnotyzują i zaskakują bogactwem odcieni. Pozwól sobie na luksus i ubierz ściany w kolory!<div style="text-shadow: 0 0 7px #000;"><span style="font-size: 50%;display:block"></span></div>

Kaktusy i inne sukulenty

    Kaktusy i inne sukulenty cieszą się ogromną popularnością nie tylko ze względu na łatwość ich uprawy. Różnorodność, ciekawe kształty i kolory sprawiają, że te wiecznie zielone rośliny są niezwykle ozdobne, także na ścianach. Z roślinami nigdy nie ma przesady! Wybierz wzory z sukulentami i otocz się zielenią od podłogi po sufit!

<div style="text-shadow: 0 0 7px #000;"><span style="font-size: 50%;display:block"></span></div>

Prawdziwy kolor słońca:
musztardowy żółty

    Tęsknisz za słońcem? Sięgnij po dekoracje w modnym, optymistycznym kolorze! Ciepły żółty w złotawym odcieniu to idealny kolor wiosennej zmiany: rozjaśnia przestrzeń, dodaje energii i umili każdy, nawet pochmurny dzień. Nie czekaj do lata i spraw, by słońce zagościło w Twoim domu już teraz!

ZMIANA NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTAPrawdziwe życie toczy się w kuchni

Zobacz, jak zrobili to inni