Naklejka na biurko i stół Dróżka w lesie - Lasy
*Wizualizacja sprzedawcy
od49 zł
Naklejka na biurko i stół Zmień materiał
 • Eco-friendly
 • 365 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © uxmal

#FO2352426

  Naklejka na biurko i stół

  Stoły od zawsze gromadzą rodzinę i znajomych, a razem z nimi ślady użytkowania. Wylana gorąca zupa, nieodwracalne plamy po burakach i blat do wymiany? Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem! Zabezpiecz swój stół w oryginalny i sprytny sposób, a stworzysz doskonałe miejsce do rodzinnych biesiad, popołudniowych spotkań lub twórczej pracy. Oklej stół lub biurko tak, jak lubisz i zmieniaj je, kiedy zechcesz!

  Trwały, matowy materiał, odporny na wilgoć i zabrudzenia, sprawdzi się na stole najbardziej gościnnych domów, a także ubarwi nawet żmudne biurowe zadanie. Możesz go bez trudu nakleić samodzielnie i przetrzeć wilgotną ściereczką. Zaproś do swojego stołu odświeżone kolory lub tchnij w stare biurko nowe życie.

  Sposób czyszczenia: wilgotna ściereczka.

  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © uxmal

  Materiał wzorca: Naklejka na biurko i stół

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania

  Zobacz również