Naklejka na biurko i stół Storczyki, motyle i liści palmowych wzór - Rośliny i kwiaty
*Wizualizacja sprzedawcy
od49 zł
Naklejka na biurko i stół Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © berry2046

#FO83345101

Naklejka na biurko i stół

Stoły od zawsze gromadzą rodzinę i znajomych, a razem z nimi ślady użytkowania. Wylana gorąca zupa, nieodwracalne plamy po burakach i blat do wymiany? Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem! Zabezpiecz swój stół w oryginalny i sprytny sposób, a stworzysz doskonałe miejsce do rodzinnych biesiad, popołudniowych spotkań lub twórczej pracy. Oklej stół lub biurko tak, jak lubisz i zmieniaj je, kiedy zechcesz!

Trwały, matowy materiał, odporny na wilgoć i zabrudzenia, sprawdzi się na stole najbardziej gościnnych domów, a także ubarwi nawet żmudne biurowe zadanie. Możesz go bez trudu nakleić samodzielnie i przetrzeć wilgotną ściereczką. Zaproś do swojego stołu odświeżone kolory lub tchnij w stare biurko nowe życie.

Sposób czyszczenia: wilgotna ściereczka.

Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © berry2046

Materiał wzorca: Naklejka na biurko i stół

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania

Zobacz również