Naklejka na drzwi Mapa świata na tle drewna -
*Wizualizacja sprzedawcy
od49 zł
Naklejka na drzwi Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Naklejki na drzwi

Przekraczanie drzwi to nasz mały codzienny rytuał przejścia. A rytuały należy pielęgnować. Zadbaj o to, aby drzwi stały się prawdziwą dekoracją Twojego domu. Mamy tysiące pomysłów, jak to zrobić!

Naklejka na drzwi z matowego, trwałego materiału to idealne rozwiązanie na ich ozdobienie, a jednocześnie na ochronę i ukrycie niedoskonałości. Z łatwością nakleisz ją samodzielnie, wyczyścisz wilgotną ściereczką i zmienisz bez trudu za każdym razem, kiedy zainspiruje Cię coś nowego. Spróbuj, a zobaczysz, że nowe wnętrze stoi przed Tobą otworem!

Sposób czyszczenia: wilgotna ściereczka.

Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © igor

Materiał wzorca: Naklejka na drzwi

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania