Naklejka na kafelki Mozaika - naklejki na kafelki - Kafelki
*Wizualizacja sprzedawcy
99 zł
Zestaw naklejek
15 x 15 CM - 24 sztuki
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © pixers

#PI100000003900

Naklejki na kafelki

Doskonała jakość
Idealne odwzorowanie kolorów, ostrość wzoru, cienka i dobrze kryjąca powłoka o satynowym wykończeniu - wszystko to razem, nadaje naklejkom realistyczny wygląd kafelków.

Łatwy montaż
Naklejki są pocięte na pojedyncze samoprzylepne kwadraty, co umożliwia precyzyjne dopasowanie ich do powierzchni. Nakleisz je bez trudu i równie łatwo usuniesz.

Bogactwo możliwości
Kafelki możesz ułożyć według własnego upodobania i wizji, tworząc unikatową mozaikę. Wykorzystaj je do renowacji starych kafelków lub wprowadź kolorowy akcent do białego wnętrza. Sprawdzą się wszędzie, nawet w kuchni i łazience. Są odporne na brud, a do ich czyszczenia wystarczy mokra ściereczka.

Szczegóły:
Zestaw zawiera 24 sztuki naklejek. Wymiary pojedynczego kafelka wynoszą 15x15cm.
Naklejki przeznaczone do umieszczania na gładkich, czystych i odtłuszczonych powierzchniach.


Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © pixers

Materiał wzorca: Naklejka na kafelki

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania