Naklejka na laptopa Bluebell fairyland - Kwiaty
*Wizualizacja sprzedawcy
od49 zł
Naklejka na laptopa Zmień materiał
 • Eco-friendly
 • 365 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © marilyn barbone

#FO120812

  Naklejki na laptopa

  Czy laptop, z którego korzystamy o każdej porze dnia nie zasługuje na to, aby stać się indywidualnie ozdobionym gadżetem? Ulubiony kolor, zabawny wzór - mała rzecz, a cieszy! Zdecyduj się na drobną dekorację, która przeobrazi Twojego laptopa w naprawdę osobisty sprzęt.

  Naklejka z matowego materiału, którą zmienisz, kiedy zechcesz to prosty sposób na ozdobienie sprzętu w ulubiony sposób. Dopasowana do rozmiaru Twojego ekranu, zatuszuje ślady użytkowania i nada drugie życie nawet podniszczonym egzemplarzom. Dziś tak, jutro inaczej - teraz możesz zmieniać laptopa nawet codziennie!

  Sposób czyszczenia: sucha ściereczka.


  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © marilyn barbone

  Materiał wzorca: Naklejka na laptopa

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania