Naklejka na laptopa Smok für schatzkarten - Fikcyjne zwierzęta
*Wizualizacja sprzedawcy
od39 zł
Naklejka na laptopa Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © askaja

#FO32909112

Naklejki na laptopa

Czy laptop, z którego korzystamy o każdej porze dnia nie zasługuje na to, aby stać się indywidualnie ozdobionym gadżetem? Ulubiony kolor, zabawny wzór - mała rzecz, a cieszy! Zdecyduj się na drobną dekorację, która przeobrazi Twojego laptopa w naprawdę osobisty sprzęt.

Naklejka z matowego materiału, którą zmienisz, kiedy zechcesz to prosty sposób na ozdobienie sprzętu w ulubiony sposób. Dopasowana do rozmiaru Twojego ekranu, zatuszuje ślady użytkowania i nada drugie życie nawet podniszczonym egzemplarzom. Dziś tak, jutro inaczej - teraz możesz zmieniać laptopa nawet codziennie!

Sposób czyszczenia: sucha ściereczka.


Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © askaja

Materiał wzorca: Naklejka na laptopa

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania

Zobacz również