Naklejka na lodówkę Bez szwu z ręcznie rysowane ubrane jelenia - Zwierzęta
*Wizualizacja sprzedawcy
od39 zł
Naklejka na lodówkę Zmień materiał
 • Eco-friendly
 • 365 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © Marina Gorskaya

#FO108472156

  Naklejki na lodówkę

  Czas na kuchenną rewolucję! Nareszcie lodówka może stać się elementem dekoracji, który w oryginalny sposób dopełni aranżację Twojego królestwa smaków. Naklejki na lodówkę pozwolą Ci ją modyfikować i za każdym razem gotować z nową inspiracją. Dopasuj je do swojego stylu i spraw, że Twoja kuchnia skupi najlepsze smaczki domowej atmosfery!

  Trwały, matowy materiał, odporny na wilgoć i zabrudzenia doskonale sprawdzi się w miejscu, gdzie powstają nowe kolory, zapachy i smaki. Bez trudu przykleisz naklejkę samodzielnie. Zamień swoją lodówkę w oryginalną dekorację i skosztuj nowych trendów w swojej kuchni!

  Sposób czyszczenia: wilgotna ściereczka.

  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © Marina Gorskaya

  Materiał wzorca: Naklejka na lodówkę

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania

  Zobacz również