Naklejka na ścianę Cartoon Flamingo - Naklejki na ścianę
*Wizualizacja sprzedawcy
od58,80 zł
Naklejka na ścianę Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © idesign2000

#FO40653879

Naklejka na ścianę

Chcesz, aby Twoje wnętrze nabrało nowego charakteru? Wykorzystaj prosty i szybki sposób! Ciekawy kształt, dobrany kolor, intrygujący motyw - wybierz naklejkę, która wyróżni dowolne pomieszczenie, a w dziecięcym pokoju sprawi frajdę Twojemu maluchowi już od momentu jej nalepiania. Wykonana ręcznie, specjalnie na Twoją ścianę będzie doskonałym elementem indywidualnej przestrzeni.

Trwały, matowy materiał jest odporny na wilgoć, rozdarcia i zagniecenia, więc nakleisz go bez trudu na ścianę każdego pomieszczenia. Wykorzystaj naklejkę wyciętą po obrysie, aby stworzyć ścianę, jakiej nie ma nikt inny!

Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © idesign2000

Materiał wzorca: Naklejka na ścianę

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania