Naklejka na szafę Kobiece usta. usta z pocałunkiem, uśmiech, język, zęby i pocałuj mnie napis na czarno-białym tle. wektor komiks wzór w stylu retro pop-artu. - Zasoby graficzne
*Wizualizacja sprzedawcy
od49 zł
Naklejka na szafę Zmień materiał
 • Eco-friendly
 • 365 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © irina_levitskaya

#FO116778898

  Naklejki na szafę

  Ile skarbów kryją Twoje szafy? Wnękowe, do zabudowy czy z przesuwnymi drzwiami - niezależnie od ich zawartości, teraz mogą cieszyć oko bogactwem kolorów i wzorów, które dopełnią Twoje wnętrza.

  Trwały, matowy materiał, odporny na wilgoć i zabrudzenia odmieni szafy w Twojej sypialni, garderobie czy korytarzu. Możesz przetrzeć go wilgotną ściereczką i bez trudu nakleić samodzielnie. Wybierz własny wzór i zamień swoją szafę w element dekoracji, który nigdy się nie nudzi!

  Chcesz dopasować naklejkę do swojej szafy? Napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia, a my potniemy ją na podane przez Ciebie wymiary.

  Sposób czyszczenia: wilgotna ściereczka.

  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © irina_levitskaya

  Materiał wzorca: Naklejka na szafę

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania

  Zobacz również