Naklejka na szafę Lawendowe pole w Prowansji, Francja -
*Wizualizacja sprzedawcy
od49 zł
Naklejka na szafę Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © Andreas Karelias

#FO4707314

Naklejki na szafę

Ile skarbów kryją Twoje szafy? Wnękowe, do zabudowy czy z przesuwnymi drzwiami - niezależnie od ich zawartości, teraz mogą cieszyć oko bogactwem kolorów i wzorów, które dopełnią Twoje wnętrza.

Trwały, matowy materiał, odporny na wilgoć i zabrudzenia odmieni szafy w Twojej sypialni, garderobie czy korytarzu. Możesz przetrzeć go wilgotną ściereczką i bez trudu nakleić samodzielnie. Wybierz własny wzór i zamień swoją szafę w element dekoracji, który nigdy się nie nudzi!

Chcesz dopasować naklejkę do swojej szafy? Napisz nam o tym w komentarzu do zamówienia, a my potniemy ją na podane przez Ciebie wymiary.

Sposób czyszczenia: wilgotna ściereczka.

Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © Andreas Karelias

Materiał wzorca: Naklejka na szafę

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania