Naklejka na szybę i okno Wzór kraty - Tematy
*Wizualizacja sprzedawcy
49 zł
Wymiar (szerokość x wysokość):
50 x 100 CM
Inny rozmiar
Naklejka na szybę i okno Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © sergey titov

#FO29291160

Naklejka na Szyby i Okna

Marzysz czasem o tym, by wyjrzeć przez okno i zobaczyć inny świat? Teraz możesz modyfikować swój widok bez końca - zaklinać padający deszcz i nadać kolorów szarym dniom. Naklejki na okna i szyby mają moc ubarwiania rzeczywistości! Spróbujesz?

Naklejka wykonana jest z miękkiej folii PCV imitującej barwione szkło. Tło nie jest całkowicie przezroczyste. Powierzchnię wyczyścisz na mokro. Stwórz swoją własną formę witrażu i ciesz się ulubionymi kolorami, nawet gdy za oknem wieje nudą!

Wybierając wzór pamiętaj, że białe i jasne elementy naklejki są przezroczyste.

Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © sergey titov

Materiał wzorca: Naklejka na szybę i okno

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania