Naklejka Pixerstick Interesuje brązowe sowy - Szczęście
*Wizualizacja sprzedawcy
od69 zł
Naklejka Pixerstick Zmień materiał
 • Eco-friendly
 • 365 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © magell_lunatic

#FO71890701

  Pixerstick

  Marzy Ci się, by co chwilę mieszkać gdzie indziej? Uważaj o co prosisz, bo możesz to dostać! Naklejki Pixerstick pozwolą Ci odmienić każdą powierzchnię Twojego domu. W ten prosty sposób możesz urządzić go tak, jak lubisz.

  Trwały, matowy materiał wielokrotnego użytku wykorzystasz na każdej płaskiej powierzchni, która czeka na metamorfozę. Odporny na wilgoć i zabrudzenia sprawdzi się nawet w wymagających pomieszczeniach. Uruchom fantazję i zamieszkaj tam, gdzie chcesz!

  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © magell_lunatic

  Materiał wzorca: Naklejka Pixerstick

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania