Obraz na Aluminium (Dibond) Jak na razie dobrze - Motywacyjne
*Wizualizacja sprzedawcy
od49 zł
Obraz na Aluminium (Dibond) Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © Magdalena Kruk

#PI1000160

Obrazy na Aluminium (Dibond)

Chcesz w niecodzienny sposób podkreślić charakter swojego wnętrza? Wybierz obraz na aluminium, aby uzyskać ekskluzywny efekt lekkości i ozdobić swoją ścianę wysmakowanym elementem. Stwórz przestrzeń, która przyciąga wzrok i ujmuje wyjątkową atmosferą!

Trwały, sztywny, a jednocześnie lekki materiał o grubości 3 mm doskonale odwzorowuje kolory, a jego satynowe wykończenie nadaje delikatności i subtelnie podkreśla każdy wzór. Zdecyduj się na dibond, a zachwycisz się tym, jak wyeksponuje nawet najwyższej jakości fotografie!

Dodatkowe opcje:

Laminat - potrzebujesz obrazu odpornego na wilgoć, jaka panuje w łazience czy kuchni? Dodaj laminat, a zyskasz dodatkową ochronę materiału i wyczyścisz obraz na mokro.

Zestaw montażowy - dodaj zestaw montażowy, aby powiesić obraz na ścianie. Eleganckie, aluminiowe dystanse będą idealną opcją mocowania.


Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © Magdalena Kruk

Materiał wzorca: Obraz na Aluminium (Dibond)

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania