Obraz na PCV Styl retro abstrakcyjne tło paski - Tła
*Wizualizacja sprzedawcy
od39 zł
Obraz na PCV Zmień materiał
 • Eco-friendly
 • 365 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © arturaliev

#FO62717341

  Obrazy na PCV

  Planujesz lekką odmianę wnętrz? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Wypełnij swoją przestrzeń obrazami, które za każdym razem wprawią Cię w dobry nastrój.

  Lekki, ale wytrzymały materiał daje szerokie możliwości zastosowania - sprawdzi się w każdym miejscu i stylu. Obraz na PCV możesz powiesić, przykleić lub oprzeć, gdzie tylko zapragniesz. Trwała i gładka powierzchnia ułatwia usunięcie zabrudzeń. Wybierz wzór i nadaj charakteru każdemu miejscu, które zasługuje na efektowną odmianę!

  Dodatkowe opcje:

  Laminat - potrzebujesz obrazu odpornego na wilgoć, jaka panuje w łazience czy kuchni? Dodaj laminat, a zyskasz dodatkową ochronę materiału i wyczyścisz obraz na mokro.

  Zestaw montażowy - dodaj zestaw montażowy, aby powiesić obraz na ścianie. Eleganckie, aluminiowe dystanse będą idealną opcją mocowania.


  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © arturaliev

  Materiał wzorca: Obraz na PCV

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania