Obraz na Pleksi Kochająca dłoń - Motywacyjne
*Wizualizacja sprzedawcy
od89 zł
Obraz na Pleksi Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © Kamila Banaszek

#PI1000125

Obrazy na Pleksi

To, co nas niezmiennie zachwyca to gra kolorów i wielowymiarowość obrazu. Zachwyć się i Ty! Poznaj oryginalny efekt wydruku na pleksi i odkryj nowy potencjał na dekorację swoich wnętrz.

Doskonale oddane kolory i niezwykły efekt głębi to niezastąpione zalety szkła akrylowego. Trwały materiał o grubości 5 mm jest odporny na zarysowania i zabrudzenia. Powieś obraz gdziekolwiek Ci się podoba i ciesz się dekoracją wyjątkowej jakości w każdym wnętrzu!

Dodatkowe opcje: zestaw montażowy
Dodaj zestaw montażowy, aby powiesić obraz na ścianie. Eleganckie, aluminiowe dystanse będą idealną opcją mocowania.


Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © Kamila Banaszek

Materiał wzorca: Obraz na Pleksi

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania