Obrazy premium Tadeusz Makowski - Dzieci z pochodniami - Reproductions
*Wizualizacja sprzedawcy
349 zł
Wymiar (szerokość x wysokość):
68.5 x 99 CM
Inny rozmiar
Obrazy premium Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Obraz Premium

Czasem niewiele potrzeba, aby uczynić świat odrobinę bardziej magicznym. Twoje wnętrza mogą już od dziś nabrać wyjątkowego charakteru dzięki kolekcji nowoczesnych oraz eleganckich wzorów. Wystarczy wybrać specjalnie spersonalizowany dla Ciebie obraz premium by stworzyć przestrzeń pełną pozytywnych wspomnień i emocji.

Obraz premium dzięki zastosowaniu nowoczesnej formy druku wykonywanego w technologii lateksowej zapewnia najwyższą jakość na długi czas. Płótno bawełniane o gęstym splocie i gramaturze 296g nie pęka na brzegach drewnianego krosna, dzięki czemu idealnie sprawdzi się do wykonywania reproducji prac malarskich. Materiał pozwala na oddanie żywych i naturalnych kolorów, a satynowe wykończenie zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy ❤

  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © elarona

Materiał wzorca: Obrazy premium

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania