Plakat samoprzylepny Kule trzymać razem, czarne kulki, obiekt abstrakcyjny wektor wzór - Zasoby graficzne
  *Wizualizacja sprzedawcy
  od48,00 zł
  Plakat samoprzylepny Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

  Autor © panimoni

  #FO115383125

  Pixerstick

  Marzysz o aranżacji na miarę XXI wieku? Dobrze rozumiemy stałą chęć zmian i mamy dla Ciebie dekorację, która przeobrazi dowolną ścianę, a potem może zyskać drugie życie w innym wnętrzu. Wybierz Plakat Samoprzylepny Pixerstick, który możesz codziennie nakleić gdzie indziej.

  Samoprzylepny materiał wielokrotnego użytku to idealne rozwiązanie dla osób, które nie znoszą nudy! Trwały i odporny na zagniecenia Plakat Pixerstick bez trudu nakleisz samodzielnie i zmienisz jego położenie, kiedy tylko najdzie Cię ochota. Teraz możesz przeobrażać swoje otoczenie każdego dnia!


  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © panimoni

  Materiał wzorca: Plakat samoprzylepny

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania