Plakaty Do pokoju gracza

Plakaty do pokoju gracza to świetne dopełnienie pozostałych elementów aranżacji pomieszczenia. W większości przypadków użytkownicy najchętniej wybierają plakaty nawiązujące do ich ulubionych gier lub gatunków. Wybór jest jednak znacznie większy.

Jak trwały będzie plakat?

Plakaty produkowane w najnowszej technologii druku gwarantują nie tylko wyjątkową jakość samej grafiki, idealne oddanie kolorów i kontrastów, lecz także wysoką odporność. Drukowane są na grubym papierze o gramaturze 240 g/m, co gwarantuje ich trwałość i sprawia, że plakaty idealnie przylegają do ściany oraz równie gładko układają się w ramach lub antyramach. Warto także zwrócić uwagę, że delikatnie połyskujący materiał odbija światło, dzięki czemu kolory wydają się bardziej żywe i wibrujące, co w przypadku grafik nawiązujących do gamingu stanowi dodatkową zaletę.

Jakiego rodzaju grafiki wybrać do pokoju gracza?

Plakaty, które pojawią się w pokoju gracza, mogą być bardzo różne. Do wyboru masz m.in.:

  • wzory bezpośrednio nawiązujące do gamingu – grafiki przedstawiające konsole, przyciski, figury graczy, część zawiera hasła takie jak „Game over” lub „Level up”, wiele z nich wykorzystuje też ikonografiki związane z grami
  • plakaty związane z konkretnymi grami – możesz znaleźć przedstawienia postapokaliptyczne lub futurystyczne (zawierające elementy z tak modnych obecnie tytułów, jak np. „Cyberpunk 2077”), sporo grafik nawiązuje do gier fantasy, a także nie mniej popularnych gier zręcznościowych czy wyścigów samochodowych
  • grafiki przedstawiające krajobrazy związane z konkretnymi gatunkami gier – nie brakuje zarówno industrialnych lub postapokaliptycznych przedstawień, jak i tych neutralnych, pochodzących np. z serii Super Mario.

Jak wybrać idealny rozmiar plakatu?

Obecnie nie jesteś już skazany na wybór konkretnej wielkości, możesz dopasować ją samodzielnie. Dzięki usłudze personalizacji to ty decydujesz, jak duża ma być grafika. Możesz zamówić plakat idealnie dopasowany do twojego pomysłu na aranżację oraz do samych rozmiarów wnętrza.

Plakat – w ramie czy bez?

Tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się na wybór plakatu w ramie, czy bez niej. Wszystko w dużej mierze uzależnione jest od przyjętej strategii aranżacyjnej. Jedna i druga propozycja jest bardzo ciekawa. Jeśli zdecydujesz się na plakat w ramie, czeka na ciebie wiele rodzajów oprawy do wyboru. Składając zamówienie, możesz wybrać spośród:

  • grubszych ram drewnianych (białych, brązowych lub czarnych)
  • cieńszych ram aluminiowych (srebrnych lub czarnych).

Szczególną popularnością wśród graczy cieszy się ten drugi rodzaj ram, który sprawdza się idealnie jako oprawa dla grafik nowoczesnych, nawiązujących do klimatu industrialnego lub wprost do samego zjawiska gamingu. Istnieją jednak również takie plakaty do pokoju gracza, które dobrze będą prezentowały się także w grubszych ramach. W dokonaniu ostatecznego wyboru zawsze może pomóc ci udostępniana przez nas wizualizacja końcowej wersji zamówionego przez ciebie projektu.

... więcej

CZY WIESZ, ŻE…

To jest dla prawdziwych graczy. Jesteś jednym z nich? W takim razie pokaż swoją pasję za pomocą fantastycznego plakatu z grą! Mamy właśnie to, czego szukasz. Umieść go w ramce lub postaw na ścianie tak jak jest. Pokój jest Twój. Teraz Twoja kolej. Wyraź swój sposób gry za pomocą jednego, dwóch lub wielu plakatów. Nie musisz grać według zasad. Złam je. Udekoruj swoją sekretną męską jaskinię, sypialnię Mrocznego Rycerza lub loch gier plakatami z każdej gry, którą kochasz. Niezależnie od tego, czy lubisz symulatory sportowe, gry retro, strategie, strzelanki czy RPG, w naszej szerokiej ofercie sztuki do pokoju gier znajdziesz coś dla siebie. League of Legends, World of Warcraft, Mass Effect, Uncharted, Fallout czy Angry Birds? Mamy wszystko pod kontrolą. Plakaty do pokoju gier Pixers przedstawiają okładki, grafiki koncepcyjne, postacie z naszych ulubionych serii i nie tylko. Każda grafika z gier, o jakiej tylko pomyślisz, jest tutaj. Zastanawiamy się, co znajdziesz dla siebie. Plakaty do pokoju z grami Pixers będą doskonałym wykończeniem każdego wystroju ściany. Kup jeden dla siebie, jeden dla przyjaciela i podnieś swój poziom gry.