Zły kot na tle księżyca, nieumarłych, horror koncepcji, ilustracji Plecaki - Hobby i rozrywka
  *Wizualizacja sprzedawcy
  od58,80 zł
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

  Autor © grandfailure

  #FO113887088

  Plecaki

  Plecak-worek to kompromis pomiędzy wytrzymałymi na obciążenia materiałami, pojemnością a świetnym wyglądem. Takie plecaki są lekkie, ale nadal można spakować do nich sporo rzeczy. Nie ma różnicy pomiędzy plecakami damskimi a męskimi, są one uniwersalne i dodają luzu do codziennych stylizacji. Mogą z powodzeniem służyć jako plecaki sportowe oraz niezastąpiony dodatek, w którym bez problemu zmieścisz przedmioty formatu A4 albo laptopa. Po złożeniu zajmują niewiele miejsca, natomiast dzięki odpowiednio dobranym materiałom z łatwością je wyczyścisz. Personalizacja plecaka przy użyciu wybranego przez Ciebie wzoru zachowuje najwyższe standardy druku. 100% bawełna gwarantuje żywe i naturalne kolory, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających. Już dziś zdecyduj, który motyw będzie zawsze przy Tobie! Właśnie tym żyje streetwear fashion!

  Wymiary: (S) 26 x 32cm ; (M) 28 x 38cm ; (L) 35 x 45cm.

  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania!

  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © grandfailure

  Materiał wzorca: Plecaki

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania