Poduszka dekoracyjna Plakat mapa Stanów Zjednoczonych z nazwami państw. czarno-biały wydrukować mapę usa na t-shirt, plakat lub motywy geograficzne. ręcznie rysowane czarna mapa ze stanami. ilustracji wektorowych - Zasoby graficzne
*Wizualizacja sprzedawcy
od79 zł
Poduszka dekoracyjna Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © foxysgraphic

#FO120532050

Poduszka dekoracyjna

Personalizacja bez granic
Spersonalizuj swoje wnętrze od podszewki aż po sufit! Przenieś wzór ze ściany na poduszki w Twoim salonie i dopasuj wszystkie elementy wnętrza do siebie.

Prosta i efektowna zmiana
Dekoracyjne poduszki to najprostszy sposób na zmianę aranżacji wnętrza. Wystarczy kilka wzorzystych akcentów, a kanapa czy fotel będą wyglądały jak nowe.

Jakość i praktyczność
Miękkie, trwałe tkaniny i doskonale odwzorowane kolory oraz wysoka jakość druku sprawią, że poduszki staną się Twoją ulubioną dekoracją, która dzięki zawartemu wypełnieniu jest gotowa do natychmiastowego wkomponowania w wystrój.

Nieograniczone możliwości komponowania
Możesz wybrać kilka poduszek z jednym wzorem lub zaszaleć i stworzyć swój własny, spersonalizowany komplet. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni!
Wzór znajduje się na obu stronach poduszki.

Szczegóły:
Wymiary:
40 cm x 40 cm
50 cm x 50 cm
80 cm x 70 cm
Materiał:
Wierzch: 100% Poliester
Wypełnienie: 100% Poliester
Metoda czyszczenia: zobacz etykietkę


Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © foxysgraphic

Materiał wzorca: Poduszka dekoracyjna

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania

Zobacz również