Poszewka na kołdrę Streszczenie geometryczny czerwony i biały wzór graficzny deco - Zasoby graficzne
*Wizualizacja sprzedawcy
od298,80 zł
Poszewka na kołdrę Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © sunspire

#FO127050236

Poszewka na kołdrę

Przytulnie i kreatywnie
Zasypiaj w objęciach przytulnej, wzorzystej pościeli, którą możesz skompletować samodzielnie! Teraz możesz żonglować wzorami i kolorami, a Twoje łóżko może zmieniać się tak, jak Twój nastrój.

Przyjemny materiał
Od spodu poszewka na kołdrę wykonana jest z przyjemnej w dotyku, niezadrukowanej bawełny, a góra z miękkiego poliestru pokrytego wysokiej jakości nadrukiem. Poszewka będzie wyróżniającym elementem każdej sypialni, który utuli Cię do snu niczym ulubiona kołysanka z dzieciństwa.

Wyraziste barwy
Wysokiej jakości druk wykonany na wierzchu poszewki doskonale odwzorowuje kolory i sprawia, że wzory są hipnotyzująco piękne. Wybierz wzór swojej poszewki na pościel, dopasuj poduszki i stwórz sypialnię jak ze snów!

Szczegóły:
Rozmiary:
140 cm x 200 cm
200 cm x 200 cm
Materiał:
Wierzch: Poliester
Spód: Bawełna niezadrukowana
Metoda czyszczenia: zobacz etykietkę


Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © sunspire

Materiał wzorca: Poszewka na kołdrę

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania