Kwiecisty wzór
*Wizualizacja sprzedawcy
od149 zł
Zmień gęstość wzoru:
Tapeta na wymiar samoprzylepna Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © los_ojos_pardos

#FO119470034

Pixerstick

Choć zmienia się królujący motyw, moda na patterny, czyli powtarzalne wzory, wciąż kwitnie! Tapety pozwolą Ci wykorzystać ich potencjał i stworzyć wnętrze zgodne z najnowszymi trendami, a jednocześnie dostosowane do Twoich upodobań. Wybierz wzór, rozmiar, a nawet skalę i ubierz swoje ściany w wyjątkowy deseń!

Matowy i samoprzylepny materiał tapety Pixerstick jest odporny na rozdarcia i zagniecenia. Bez wysiłku zamontujesz go samodzielnie - możesz naklejać i odklejać, ile razy zechcesz, aż uznasz, że jest idealnie! Zapomnij o kleju, folii i pędzlach - nie będą Ci potrzebne. Koniec z niewykorzystanymi resztkami materiału oraz za krótką rolką. Odkryj, jakie to proste i baw się swoją własną wizją wnętrza!

Sposób czyszczenia:  sucha ściereczka.

Sugerowane przeznaczenie:  płaskie powierzchnie.

Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © los_ojos_pardos

Materiał wzorca: Tapeta na wymiar samoprzylepna

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania

Zobacz również