Wzór piłki sportowe minimal kolor płaski wektor zestaw ikon. piłka nożna, piłka nożna, tenis, golf, kręgle, koszykówka, hokej, siatkówka, rugby, basen, baseball, ping pong
*Wizualizacja sprzedawcy
od149 zł
Zmień gęstość wzoru:
Tapeta na wymiar samoprzylepna Zmień materiał
 • Eco-friendly
 • 365 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa personalizacji

Autor © Артём Ковязин

#FO168919372

  Pixerstick

  Choć zmienia się królujący motyw, moda na patterny, czyli powtarzalne wzory, wciąż kwitnie! Tapety pozwolą Ci wykorzystać ich potencjał i stworzyć wnętrze zgodne z najnowszymi trendami, a jednocześnie dostosowane do Twoich upodobań. Wybierz wzór, rozmiar, a nawet skalę i ubierz swoje ściany w wyjątkowy deseń!

  Matowy i samoprzylepny materiał tapety Pixerstick jest odporny na rozdarcia i zagniecenia. Bez wysiłku zamontujesz go samodzielnie - możesz naklejać i odklejać, ile razy zechcesz, aż uznasz, że jest idealnie! Zapomnij o kleju, folii i pędzlach - nie będą Ci potrzebne. Koniec z niewykorzystanymi resztkami materiału oraz za krótką rolką. Odkryj, jakie to proste i baw się swoją własną wizją wnętrza!

  Sposób czyszczenia:  sucha ściereczka.

  Sugerowane przeznaczenie:  płaskie powierzchnie.

  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © Артём Ковязин

  Materiał wzorca: Tapeta na wymiar samoprzylepna

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania