Pozostawia bez szwu rocznika tle Tapeta w rolce - Biznes
  *Wizualizacja sprzedawcy
  239,00 zł/ rolka
  Rolka:
  0,5 x 10 m
  Zmień gęstość wzoru:
  Wybierz liczbę rolek:
  Tapeta w rolce Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

  Autor © depiano

  #FO69217459

  TAPETA W ROLCE

  Najwyższa jakość
  Tapety w rolkach na podkładzie flizelinowym o idealnie gładkiej powierzchni stanowią wymarzony sposób dekoracji Twojego wnętrza. Standardowa szerokość rolki (0,5 m x 10 m), półmatowy materiał oraz nieograniczona liczba wzorów to doskonałe połączenie umożliwiające unikalną personalizację każdego pomieszczenia.

  Bogactwo kolorów
  Niesamowita głębia kolorów potrafi wydobyć z tapet to co niezwykłe. Innowacyjna technologia, wiernie oddająca intensywność barw, czyni wzory maksymalnie realistycznymi.

  Idealnie dopasowane
  Tapety na flizelinie, dzięki swojej podwyższonej wytrzymałości, charakteryzują się odpornością na kurczenie i rozciąganie, dzięki czemu po wyschnięciu nie powstają nieestetyczne szczeliny między brytami.

  Nieograniczone możliwości personalizacji
  Dzięki możliwości multiplikacji wzorów, możesz dowolnie definiować zagęszczenie elementów tak, aby całość idealnie uzupełniła Twoją przestrzeń, wnosząc przy tym ekspresję do nowoczesnych pomieszczeń.

  Intuicyjny montaż
  Aplikacja dekoracji jest możliwa za pomocą kleju montażowego, który należy nałożyć na czystą, gładką oraz suchą ścianę. Następnie wystarczy docinać odpowiedniej długości arkusze z rolki i po kolei, zaczynając od góry, przykładać do siebie ich krawędzie. Tak naniesiona tapeta nie tylko nada wnętrzu nowoczesny, unikalny charakter, lecz również ukryje drobne niedoskonałości powierzchni.

  Szczegóły:
  Materiał: półmatowa tapeta na podkładzie flizelinowym
  Wymiary pojedynczej rolki: 0,50 m x 10 m


  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © depiano

  Materiał wzorca: Tapeta w rolce

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania