Czarny kwadrat z fioletowym motywem Torby bawełniane -
  *Wizualizacja sprzedawcy
  82,80 zł
  Torby bawełniane Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

  Autor © koolhuism

  #PI19312270

   Torby bawełniane

   Bawełniana torba powinna nam towarzyszyć na każdych zakupach. Jest to torba wielorazowa, dzięki temu możemy korzystać z niej latami ograniczając tym samym negatywny wpływ na środowisko. Dla porównania średni czas użycia torby foliowej to transport zakupów ze sklepu. Teraz możemy to zmienić razem i to w najlepszym stylu! Wygląd torby możesz spersonalizować wybierając wzór spośród setek tysięcy dzieł artystów.

   Szczegóły:
   Wymiary:
   40 cm x 90 cm

   Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania!

   • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

   Szczegóły

   Autor: © koolhuism

   Materiał wzorca: Torby bawełniane

   Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

   Terms of Sales provided by
   independent artists

   To nas wyróżnia

   Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

   Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

   Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

   Dostawa personalizacji

   W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

   Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

   Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

   Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

    

   Popularne wyszukiwania