Przykro nam, ale ta grafika jest za mała byśmy mogli jej użyć, zobacz co możemy zaproponować Ci w zamian.

Zasłona okienna nieprzepuszczająca światła

Domowe schronienie
Zwiewne, nieprzepuszczające światła zasłony staną na straży Twojego domowego azylu i ozdobią wnętrze wyrazistymi wzorami.

Skuteczne zaciemnienie
Słońce już nie będzie budzić Cię ze snu przed budzikiem lub denerwować podczas oglądania ulubionego serialu. Zasłony idealnie sprawdzą się w sypialni, salonie, a także w pokoju Twojego dziecka i każdym pomieszczeniu, które potrzebuje miłej odmiany.

Jakość i wytrzymałość
Trwały, nietransparentny materiał idealnie eksponuje wzory, a wysokiej jakości druk i doskonale odwzorowane kolory zachwycają głębią.

Łatwy montaż
Zasłony posiadają specjalny otwór na karnisz 4". Zasłoń swoje okna wzorami, a będą piękne jak nigdy dotąd!

Szczegóły:
Wymiary panelu: 140 cm x 250 cm
Materiał: 100% Bawełna
Metoda czyszczenia: zobacz etykietkę


Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy

  • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

Szczegóły

Autor: © adimas

Materiał wzorca: Zasłona okienna nieprzepuszczająca światła

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

Terms of Sales provided by
independent artists

To nas wyróżnia

Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

Dostawa personalizacji

W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

 

Popularne wyszukiwania