Zasłona okienna przepuszczająca światło Wektor wzór z gałęzi i liści. rysunek odręczny. dekoracyjny wzór dla projektu - Rośliny i kwiaty
  *Wizualizacja sprzedawcy
  334,80 zł
  Wymiar (szerokość x wysokość):
  140 x 250 CM
  Inny rozmiar
  Zasłona okienna przepuszczająca światło Zmień materiał
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa personalizacji

  Autor © Elonalaff

  #FO164473798

  Zasłona okienna przepuszczająca światło

  Wnętrze pełne kolorów
  Delikatne zasłony wpuszczą do Twojego mieszkania światło mieniące się kolorami wybranego przez Ciebie wzoru. Lejąca kaskada barwnych motywów odmieni każde wnętrze w miejsce pełne stylu.

  Bogactwo wzorów
  Czy szukasz zasłony do sypialni, salonu czy pokoju Twojego dziecka - na pewno znajdziesz coś dla siebie wśród milionów dostępnych wzorów.

  Jakość i wytrzymałość
  Przepuszczający światło, wytrzymały materiał zadba o to, by Twoje okna były otwarte na świat fantazji, a wysokiej jakości druk i doskonale odwzorowane kolory sprawią, że pokochasz zasłony od pierwszego wejrzenia.

  Łatwe zawieszanie
  Zasłony posiadają specjalny otwór na karnisz 4". Powieś wzorzyste zasłony w swoim wnętrzu i podziwiaj niezwykłe widoki w Twoich oknach!

  Szczegóły:
  Wymiary panelu: 140 cm x 250 cm
  Materiał: 100% Poliester
  Metoda czyszczenia: zobacz etykietę


  Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy

  • Sprzyjamy pracującym mamom

   Sprzyjamy pracującym mamom

  Szczegóły

  Autor: © Elonalaff

  Materiał wzorca: Zasłona okienna przepuszczająca światło

  Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nas wyróżnia

  Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

  Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

  Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

  Dostawa personalizacji

  W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

  Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

  Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

  Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

   

  Popularne wyszukiwania