Fototapety, naklejki, obrazy i plakaty – PixersWeryfikacja wieku

Witryna, którą odwiedzasz, może zawierać treści o charakterze erotycznym.

Aby wejść na stronę, musisz mieć ukończone 18 lat.

-40%
Owady w lesie Zestaw naklejek - Zestawy naklejek
  od490082 zł-40%
  • Eco-friendly
  • 365 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa

  Autor © Marta Jastrzębska

  #PI1000079
   Zestaw naklejek

   Zestawy naklejek

   Detale tworzą całość
   Zestawy naklejek to nowoczesne rozwiązanie, które sprawi, że każdy ozdobiony fragment Twojego pomieszczenia stanie się częścią idealnie spersonalizowanego wnętrza. Komplety zawierają wyselekcjonowane, dobrane tematycznie wzory, które razem dają niesamowity efekt.

   Wytrzymały materiał
   Naklejki ścienne powstają na trwałym, odpornym na zagniecenia i samoprzylepnym materiale. Każdy z elementów jest wycięty po obrysie (z zachowaniem białego marginesu do 5 mm), dzięki czemu naklejki są uniwersalne i bardzo łatwo dopasujesz je do swojej przestrzeni.

   Dziecinnie prosty montaż
   Instalacja dekoracji może być kreatywną zabawą, w którą chętnie zaangażują się również najmłodsi. Wystarczy odkleić naklejki od papieru podkładowego po czym nanieść je na gładką i oczyszczoną powierzchnię. Cała magia personalizacji tkwi w tym, żeby mógł dokonać jej każdy… teraz jest to możliwe!

   Dla każdego
   Wśród proponowanych zestawów wzorów na pewno znajdziesz coś dla siebie: kolekcja zawiera zarówno odważniejsze, jak i bardziej stonowane grafiki. Pozwól się zainspirować starannie dobranym motywom i odśwież wygląd swojego domu w zaledwie kilka minut.

   Szczegóły:
   Materiał: samoprzylepna, matowa folia, każda z naklejek w zestawie wycięta po obrysie z zachowaniem białego (nieprzezroczystego) marginesu do 5 mm


   Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


   • Sprzyjamy pracującym mamom

    Sprzyjamy pracującym mamom

   Szczegóły

   Autor: © Marta Jastrzębska

   Materiał wzorca: Zestaw naklejek

   Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

   To nas wyróżnia

   Pixers drukuje w bezpiecznej, bezwonnej i w 100% ekologicznej technologii HP Latex.

   Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

   Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

   Dostawa

   W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

   Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

   Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

   Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

    

   Popularne wyszukiwania