Sporty wodne Zestaw naklejek - Zestawy naklejek
    *Wizualizacja sprzedawcy
    od46,80 zł
    • Eco-friendly
    • 365 dni na zwrot
    • Darmowa dostawa personalizacji

    Autor © Magdalena Kruk

    #PI1000064
      Zestaw naklejek

      Zestawy naklejek

      Detale tworzą całość
      Zestawy naklejek to nowoczesne rozwiązanie, które sprawi, że każdy ozdobiony fragment Twojego pomieszczenia stanie się częścią idealnie spersonalizowanego wnętrza. Komplety zawierają wyselekcjonowane, dobrane tematycznie wzory, które razem dają niesamowity efekt.

      Wytrzymały materiał
      Naklejki ścienne powstają na trwałym, odpornym na zagniecenia i samoprzylepnym materiale. Każdy z elementów jest wycięty po obrysie (z zachowaniem białego marginesu do 5 mm), dzięki czemu naklejki są uniwersalne i bardzo łatwo dopasujesz je do swojej przestrzeni.

      Dziecinnie prosty montaż
      Instalacja dekoracji może być kreatywną zabawą, w którą chętnie zaangażują się również najmłodsi. Wystarczy odkleić naklejki od papieru podkładowego po czym nanieść je na gładką i oczyszczoną powierzchnię. Cała magia personalizacji tkwi w tym, żeby mógł dokonać jej każdy… teraz jest to możliwe!

      Dla każdego
      Wśród proponowanych zestawów wzorów na pewno znajdziesz coś dla siebie: kolekcja zawiera zarówno odważniejsze, jak i bardziej stonowane grafiki. Pozwól się zainspirować starannie dobranym motywom i odśwież wygląd swojego domu w zaledwie kilka minut.

      Szczegóły:
      Materiał: samoprzylepna, matowa folia, każda z naklejek w zestawie wycięta po obrysie z zachowaniem białego (nieprzezroczystego) marginesu do 5 mm


      Pamiętaj :) Kupujesz unikalną usługę personalizacji, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób wspierając artystów z całego Świata, dla których współpraca z nami jest jednym ze źródeł utrzymania. Dziękujemy


      • Sprzyjamy pracującym mamom

        Sprzyjamy pracującym mamom

      Szczegóły

      Autor: © Magdalena Kruk

      Materiał wzorca: Zestaw naklejek

      Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami

      Terms of Sales provided by
      independent artists

      To nas wyróżnia

      Pixers popiera wyłącznie bezpieczną, bezwonną i w 100% ekologiczną technologię HP Latex.

      Staramy się, aby usługi Pixers zaskakiwały Cię pozytywnie i w pełni satysfakcjonowały, dlatego dajemy Ci aż 365 dni na zwrot, jeśli uznasz, że czegoś im brakuje.

      Zrób zakupy za min. 200 zł i ciesz się darmową dostawą!

      Dostawa personalizacji

      W Pixers wierzymy w moc historii. To one pozwalają wyrażać siebie i inspirować innych.

      Personalizacja wnętrz to dla nas współczesna forma opowiadania historii. Pokaż nam gdzie mieszkasz, a powiemy Ci kim jesteś. Powiedz nam kim jesteś, a pomożemy Ci zamieszkać tak, jak lubisz.

      Odmień przestrzeń w sposób, jakiego do tej pory nie znałeś. Stwórz wnętrza, od których nie można oderwać oczu. Domy, mieszkania, biura, restauracje czy hotele nabiorą nowych kolorów i opowiedzą historię barwniejszą niż Baśnie z tysiąca i jednej nocy.

      Niezliczona liczba wzorów i Twój dowolny pomysł to nieskończone możliwości na stworzenie wnętrza, którego nie ma nikt inny. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Opowiedz własną historię i odkryj, ile radości daje zmiana.

       

      Popularne wyszukiwania