TOP

Szkolne Rewolucje – weź udział w konkursie!

Szkolne Rewolucje – weź udział w konkursie!

Pixers wiemy, jak ważna jest edukacja najmłodszych. Umiejętności, które zdobędą w szkole podstawowej będą bazą do zbudowania przez nich całego światopoglądu oraz dalszego rozwoju. Przekazywanie wiedzy nie jest rzeczą prostą – dlatego, aby wesprzeć szkoły i uczynić to zadanie bardziej przyjemnym, a przede wszystkim skutecznym – wpadliśmy na pomysł Szkolnych Rewolucji, konkursu dedykowanego szkołom podstawowym:

baner szkolne rewolucje

Przestrzeń, w jakiej uczą się dzieci, odgrywa ogromną rolę – może albo zachęcać do nauki i poszerzania wiedzy na dany temat, albo rozpraszać lub sprawiać, że przedmiot będzie wydawał się… nudny. Najmłodsi uczą się przez zabawę. Przyswajają wiedzę za pomocą obrazów i prostych, a zarazem przyciągających wzrok schematów. Silna motywacja nie pozwoliła nam zwlekać! Od razu zabraliśmy się do pracy i tak powstało 5 niesamowitych grafik związanych z ulubionymi przedmiotami szkolnymi. Każda szkoła biorąca udział w konkursie może otrzymać trzy wybrane wzory, wydrukowane na ekologicznych materiałach za darmo!

figury szkolne rewolucje

Grafika przedstawiająca wzory pól i obwodów najważniejszych figur geometrycznych, wydrukowana na trwałym PCV to idealna forma prezentacji geometrii w pigułce w każdej sali matematycznej.

budowa ziemi

Schemat budowy Ziemi wydrukowany na lekkim materiale Pleksi będzie przyciągał uwagę uczniów na lekcjach przyrody i zachęci ich do uważnego słuchania!

budowa ziemi

Uczniowie poznają i zrozumieją złożony proces fotosyntezy dzięki prostemu i estetycznemu schematowi.

Uczniowie poznają i zrozumieją złożony proces fotosyntezy dzięki prostemu i estetycznemu schematowi.

Nic tak nie zmotywuje do zgłębiania sekretów dziejów niż kolorowe, przykuwające wzrok plakaty z prawdziwie historycznymi podobiznami wielkich tego świata.

Nic tak nie zmotywuje do zgłębiania sekretów dziejów niż kolorowe, przykuwające wzrok plakaty z prawdziwie historycznymi podobiznami wielkich tego świata.

poster

Efekt końcowy sprawił, że sami zatęskniliśmy za czasami szkolnej ławy. Niecodzienny sposób prezentacji codziennych tematów szkolnych – żywe kolory, ciekawe motywy i czcionki sprawiają, że ciężko oderwać wzrok od motywów, a wiedza sama prosi o jej zdobycie!

To zaledwie próbka naszych możliwości… W “Szkolnych Rewolucjach” wygrać można personalizację wybranej klasy o wartości 5 000 zł! Można sobie tylko wyobrażać jak wspaniale będzie wyglądała klasa przyrodnicza przyozdobiona roślinnymi motywami, sala geograficzna z ogromną mapą na suficie lub gabinet historyczny przenoszący w zamierzchłe czasy starożytnego Egiptu i hieroglifów.

angielski

Poczuj radość, ze zmiany! Zaczaruj wnętrze klasy i spraw, że uczniowie będą przychodzić do szkoły z przyjemnością.

Wystarczy, że odpowiesz na poniższe pytanie konkursowe:

Która z klas w Twojej szkole i dlaczego powinna zostać spersonalizowana?

i zamieścisz na stronie internetowej lub blogu szkolnym informację o udziale w naszej akcji, zawierającą link lub baner. To wszystko!

Konkurs rozpoczyna się 5 czerwca, a  zgłoszenia można wysyłać do 31 stycznia 2018 r.

Zapraszamy do udziału!