TOP

10 najdziwniejszych fototapet, które się sprzedają

10 najdziwniejszych fototapet, które się sprzedają

Coś lekkiego, coś zabawnego, w sam raz na weekend. Z dystansem i przymrużeniem oka. Oto TOP 10 najdziwniejszych fototapet, które rzeczywiście się u nas sprzedały. Zobaczcie jak niebanalni są nasi klienci! Gotowi?

Manga Lisa

Iście niesłychane połączenie sztuki włoskiej z japońską. Prawdziwy eklektyzm! Swoją drogą, ciekawe co by na to rzekł Leonardo da Vinci.

Mona Lisa w stylu Manga - fototapeta PIXERS

 Dama ze ślimakiem Łasiczką

Sztuki część dalsza, a w niej kolejna inspiracja dziełami da Vinci, tym razem jednak w wydaniu współczesnym i jednocześnie bardzo à la française. Oto Dama ze Ślimakiem.

Dama ze ślimakiem - fototapeta PIXERS

Bardzo dziki zachód słońca

Bajkowy pejzaż. Symetria, harmonia, idylla.

Dwa dziki i zachód słońca - fototapeta PIXERS

 Zebra w niebie

Życie jest jak kot wytaczający arbuza z jeziora? Być może. Dla nas to raczej latająca zebra na chmurze przywiązana do balonów otoczonych motylami.

Zebra z balonami - fototapeta PIXERS

Wiejska sielanka

Wsi spokojna, wsi wesoła! Który głos twej chwale zdoła? Jan Kochanowski wiedział co mówi. A gdyby tak jeszcze połączyć wiejską sielankę z duchem motoryzacji?

Traktor na wsi - fototapeta PIXERS

Pójdę po rozum do krowy

Wdzięczna „Łaciata” do letniego zestawu. I żeby nie było! Nawet ona miewa muchy w nosie.

 

 

Życie

Rutyna (łac. Rutosidum) – organiczny związek chemiczny z grupy flawonoidów. Naturalny związek pochodzenia roślinnego, pozyskiwany z kwiatów perełkowca japońskiego (Styphnolobium japonicum) i z ziela gryki (Fagopyrum esculentum). Wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Jak większość flawonoidów ma właściwości uszczelniające naczynia i przeciwwysiękowe. Zapobiega powstawaniu niektórych wysoce reaktywnych wolnych rodników. Spowalnia utlenianie witaminy C (przedłuża tym samym jej działanie). Zmniejsza cytotoksyczność utlenionego cholesterolu. Wykazuje też działanie przeciwzapalne. Jest czasami błędnie nazywana witaminą P.*

* źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rutyna

 

 

Niezasłane łóżko

Romantycznie, ba, nawet filozoficznie! Przywodzi na myśl pytanie, które stawia autor produkcji Unmade BedsCzy zawsze ścielisz łóżko, wychodząc z domu? Czy zawsze budzisz się na tym samym materacu? Czy zawsze wiesz, dokąd zmierzasz i czego chcesz?

Niezasłane łóżko - fototapeta PIXERS

Krasnal ogrodowy

To, co kiedyś było nie do pomyślenia, dziś stało się możliwe. Brak ogrodu (ewentualnie działki) absolutnie nie wyklucza posiadania ogrodowego krasnala! Jest przyjazny, a co więcej, nie trzeba go czyścić, polerować czy zabezpieczać przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Oto przyjaciel na lata, nie tylko na lato.

Krasnal ogrodowy - fototapeta PIXERS