30% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do 21-03-2023. | Twój kod: FORESTDAY30

Comic Blend

    ‘Kolekcja powstała z mojej miłości do ilustracji i niekonwencjonalnych połączeń motywów. Uwielbiam zabawę kreską i odręczne rysowanie. Wzory można dowolnie łączyć, puścić wodze fantazji i zaszaleć. Dzięki spójności całej kolekcji - każde połączenie będzie dobre. Motywy zwierzęce i ludzkie w połączeniu z elementami geometrycznymi pozwalają na nową interpretację tego, co już znane. Kolekcja zachęca do łączenia tego, co niezależne - chciałam, aby przemawiały przez nią wolność i optymizm.’ - Malina Mituniewicz


NIE TYLKO HALLOWEEN
SHINE BRIGHT LIKE A DIAMOND

    Autorski styl kolekcji jest nie do podrobienia, grafiki powstały odręcznie z miłości do ilustracji. Powtarzalne wzory, takie jak rubiny i czaszki, sprawią, że podważymy konwencjonalną interpretację tych motywów. Na przekór wszystkiemu, wyrazimy siebie, może nawet zakrawając o szaleństwo.


CZAR ILUSTRACJI

Staramy się, aby strona Pixers była przyjazna użytkownikowi, dlatego korzystamy z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę akceptujesz warunki znajdujące się w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.